خرید بوست تلگرام

فعال کردن استوری کانال تلگرام

با خرید بوست تلگرام قابلیت استوری برای کانال تلگرام شما فعال خواهد و شما می توانید برای اعضای کانال خود استوری گذاشته و کسب درامد کنید.

1 بوست کانال تلگرام

89,000 تومان

2 بوست کانال تلگرام

178,000 تومان

3 بوست کانال تلگرام

267,000 تومان

4 بوست کانال تلگرام

356,000 تومان

5 بوست کانال تلگرام

445,000 تومان

6 بوست کانال تلگرام

534,000 تومان

7 بوست کانال تلگرام

623,000 تومان

8 بوست کانال تلگرام

712,000 تومان

9 بوست کانال تلگرام

801,000 تومان

10 بوست کانال تلگرام

890,000 تومان

بوست تلگرام چیست؟

بوست تلگرام، قابلیت جدید است که به کاربران پرمیوم  پلتفرم تلگرام این امکان را می‌دهد تا استوری کانال‌ها یا گروه‌های مورد علاقه خود را فعال کنند. با استفاده ازخرید بوست تلگرام ، کاربران می‌توانند کانال‌ها یا گروه های مورد علاقه خود را ارتقا داده و در نتیجه، قابلیت گذاشتن استوری برای کانال یا گروه آنها فراهم میشود.
به علاوه ارتقا سطح کانال یا گروه تلگرامی به افزایش رتبه در تلگرام ، نیز کمک میکند.
این ارتقا رتبه به این معنی است که به عنوان مثال : در حوزه کسب و کار شما در سرچ یا جستجوی تلگرام شما رتبه های نخست را کسب خواهید کرد و در نتایج جستجوی کاربران به کاربران هدف تلگرام نمایش داده میشوید.
اگر به دنبال بوست تلگرام رایگان هستید باید لینک بوست خود را برای کاربرانی که اکانت تلگرامی خود را پرمیوم کرده اند بفرستید، البته این امکان وجود دارد که کاربران پرمیوم مایل به بوست کردن کانال یا گروه تلگرامی شما نباشند و اینکه این فرایند بسیار زمان گیر است و ممکن است کاربری بعد از مدت محدود بوست خود را از کانال شما خارج کند و بلافاصله قابلیت فعال شدن استوری برای کانال یا گروه تلگرام شما غیر فعال شود ، پس گزینه بهتر و امن تر و البته سریع تر برای دریافت بوست کانال یا گروه تلگرام و فعال کردن استوری تلگرام ،خرید بوست تلگرام است.
ما در Smmyar ، قیمت بوست تلگرام را به صورت منصفانه ای درنظر گرفته ایم که تمامی کاربران ما بتوانند  از این قابلیت فوق العاده تلگرام استفاده کنند.
در ادامه راهنمایی گام به گام و تصویری فعال سازی استوری تلگرام و تنظیمات استوری تلگرام و البته اشاره به مزایای بیشتر خرید بوست تلگرام ، به طور کامل برای شما عزیزان ، شرح داده خواهد شد.
با ما همراه باشید…

چرا باید بوست تلگرام بخریم؟

با خرید بوست تلگرام قابلیت گذاشتن استوری برای کانال یا گروه تلگرام شما یا boost کانال تلگرام فعال میشود . این قابلیت به مدیران کانال ها این امکان را  می‌دهد که محتوای موقت و زمان‌بندی شده، مانند عکس‌ها، ویدیو‌ها یا متن‌ها، را با ممبرها  ازطریق استوری تلگرام به اشتراک بگذارند. با استوری تلگرام مدیران کانالها  می‌توانند حس تازگی و تنوع را در محتوای کانال ایجاد کنند و ممبرهای بیشتری را جذب کنند. این ویژگی همچنین می‌تواند موجب تعامل بیشتر و فعالیت های متنوع‌تر کاربران در کانال شود.

مزایای استفاده ازخرید بوست تلگرام

آیا همه کاربران میتوانند به استوری کانال (Channel Stories) دسترسی پیدا کنند ؟

تلگرام اخیرا  channel stories telegram را معرفی کرده است، یک ویژگی جدید برای صاحبان کانال های تلگرام برای تعامل با مشترکین خود، اما همه نمی توانند به ان دسترسی پیدا کنند.

براساس این محدودیت هر کاربر پرمیوم در طول 24 ساعت فقط یکبار میتواند فقط یک کانال را بوست (تقویت) کند و انها  می توانند انتخاب خود را درطول 24 ساعت تغییر دهند.

محدودیت دیگری که وجود دارد این است که فقط کاربران پرمیوم میتوانند کانال را آن هم فقط در روز یک بار بوست کنند و کاربران پرمیوم تنها قادر هستند در طول 24 ساعت انتخاب خود را تغییر دهند 
به عنوان مثال بوست خود را از کانال اول برداشته و کانال دیگری را بوست کند و انتخاب خود را میتواند تغییر دهد اما این امکان وجود ندارد که بجز یک کانال را بتوان بوست کرد.

با بوست تلگرام ، چه قابلیت هایی روی کانال یا گروه تلگرامی ما فعال میشود؟

به سادگی هنگامی که کانال شما بوست یا Boost می شود، برخی از ویژگی های منحصر به فرد برای شما فعال خواهد شد که در ادامه به بررسی و توضیح هر کدام از ویژگی ها خواهیم پرداخت.

در اینجا نکته ی قابل توجهی که در مورد ویژگی استوری های کانال وجود دارد این است که هر کانال ان را ندارد، زیرا هر چه اعضای بیشتری داشته باشید، گرفتن ان (Boost)سخت تر است. 

 

امکانات و ویژگی های استوری تلگرام

استفاده از قابلیت استوری یکی از خصوصیات جذاب شبکه‌های اجتماعی است که به تازگی به تلگرام، پیام‌رسان محبوب، نیز افزوده شده‌است. همانطور که در بروزرسانی جدید تلگرام دیده‌اید، این ویژگی منحصر بفرد بالاخره پس از گذشت چندین سال، در تولد دهمین سالگی تلگرام معرفی شده و کاربران را به وجد آورده است.

خرید بوست تلگرام

چگونه استوری های بیشتری برای کانال تلگرام ، با خرید بوست تلگرام ایجاد کنیم ؟

آپدیت جدید تلگرام ویژگی‌های جذابی را برای کانال ها فراهم کرده است. کانال‌ها می‌توانند با استفاده از لینک‌های خاص خود (مانند t.me/durov?boost) از مشترکین خود Boost یعنی حمایت بخواهند. یعنی این به مدیران کانال ها اجازه می‌دهد تا ببینند که به چه تعداد حمایت نیاز دارند تا به سطح بعدی برسند. فقط کافیست به قسمت آمار کانال بروید و تمام جزئیات را مشاهده کنید.

اگر شما یکی از اعضای پرمیوم تلگرام هستید، از امکانات ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوید. با حمایت از کانال‌های مورد علاقه، شما علاوه بر ارتقاء تجربه‌ی خود، می‌توانید به کانال‌ها کمک کنید تا بتوانند استوری های بیشتری در روز منتشر کنند.

چگونه با خرید بوست تلگرام سطح ( Level ) کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

با وجود اضافه شدن استوری به کانال های تلگرامی کاربران تلگرام از این پس می‌توانند قابلیت گذاشتن استوری را برای کانال‌های مورد علاقه‌شان فعال کنند.

سیستم سطح‌بندی وجود دارد که در آن کانال‌ها می‌توانند تا ۱۰۰ سطح ارتقا یابند. یک کانال که در سطح ۱۰۰ قرار دارد، می‌تواند روزانه تا ۱۰۰ استوری منتشر کند. این به نظر می‌رسد که بر اساس میزان حمایت‌هایی است که کانال‌ها دریافت می‌کنند، و اینکه کاربران پرمیوم می‌توانند حمایت‌های خود را به کانال‌های مورد علاقه‌شان انتقال دهندکاربران پرمیوم به همراه اشتراکشان، حمایتی دریافت می‌کنند که می‌توانند آن را به هر کانالی که می‌خواهند، انتقال دهند.

همچنین، وقتی یک کانال به سطحی برتر می‌رسد، این به معنای این است که اکنون می‌تواند یک استوری بیشتر در روز منتشر کند. این برای شما به معنای دسترسی به محتوای بیشتر و جذاب‌تر از طریق کانال ها می باشد. 

هنگامی که کانال به اندازه کافی حمایت دریافت کند، سطح کانال بالاتر می‌رود. در هر سطح، کانال می‌تواند ۱  استوری بیشتر در روز پست کند.

خرید بوست تلگرام

سوالات متداول خرید بوست تلگرام

ایا مدیر کانال می تواند بفهمدچه کسی کانال را بوست کرده است؟

بله،در صفحه امار شما می توانید اطلاعاتی در مورد اینکه چه تعداد از کاربران کانال را بوست کرده اند، را مشاهده کنید

استوری های کانال کجا نمایش داده می شوند؟

استوری کانال در پنل بالای لیست کانال برای همه مشترکین کانال نمایش داده می شود، حتی اگر کانال در ارشیو باشد

آیا مدیر کانال میتواند بر نمایش استوری کانال تلگرام کنترل داشته باشد ؟

خیر،مدیر کانال نمی تواند این رفتار را کنترل کند، در حالی که کاربر می تواند استوری ها را از یک کانال داده شده با ارسال انها به ارشیو پنهان کند.

آیا همه کاربران کانال بدون داشتن اشتراک میتوانند استوری ها را مشاهده کنند؟

بله، می توانید استوری کانال را با باز کردن کانال و کلیک کردن بر روی اواتار ان مشاهده کنید. این بدان معنی است که هر کاربر تلگرام می تواند استوری های کانال عمومی را بدون اشتراک مشاهده کند.

تفاوت بین استوری کانال و استوری های کاربر چیست؟

در استوری های کانال شما تنظیمات حریم خصوصی ندارید: همیشه برای همه کاربران تلگرام و در مورد کانال های خصوصی فقط برای مشترکین در دسترس است. در هر صورت، استوری در بالای لیست چت فقط به مشترکین کانال نمایش داده می شود.

چگونه Boost را دریافت کنیم؟

شما می توانید از مشترکین خود بخواهید که کانال خود را از طریق لینک تقویت کانال خود تقویت کنید.

چگونه از کاربران خود بخواهیم که کانال ما را بوست کنند ؟

 به عنوان مثال، تصور کنید این لینک کانال شما است: https://t.me/channel URL boost شما https://t.me/channel?boost خواهد بود و هر زمان که یک کاربر بر روی ان کلیک می کند اگر کاربر مشترک Telegram Premium باشد، کانال شما می تواند ارتقا یابد!

توضیحات خرید بوست کانال تلگرام

🕥هر بوست خریداری شده فقط به مدت 24 ساعت در کانال شما اعمال خواهد شد.

⚡زمان استارت سفارش بین 1 ساعت تا 24 ساعت (بسته به حجم سفارش) خواهد بود . 

📞برای سفارش های بیشتر از 10 بوست و بیشتر از 24 ساعت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

تماس با تیم اس ام ام یار

تماس با اس ام ام یار