Search Engine Optimization

سئو : بهینه سازی وب سایت

سئو وب سایت چیست؟ سئو سایت، انجام کارها و اعمال قوانین موتورهای جستجو مثل گوگل به صورت هوشمندانه  جهت بالا بردن رتبه سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو (گوگل) است که باعث بیشتر دیده شدن سایت شما و در نتیجه به فروش رسیدن محصولات و یا خدمات شما می‌شود. مواردی که روی سئو و بهینه سازی سایت اثر می‌گذارد به دو دسته خدمات سئو داخلی و بهینه سازی خارج از سایت تقسیم می‌شود. 

سئو بهینه سازی وب سایت

چرا سئو اهمیت دارد؟

شروع وبگردی با جستجو

75% درصد کاربران وبگردی خود را با جستجو کردن آغاز می کنند

دیدن صفحه اول نتایچ

75% درصد کاربران فقط صفحه اول نتایج گوگل را مشاهده می کنند

کلیک روی نتایج اول

65% کاربران روی نتایج اول جستجو کلیک می‌کنند

اعتماد نکردن به تبلبغات

80% کاربران به تبلیغات سایت ها و موتورهای جستجو اعتماد ندارند

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کنیم؟

اهمیت سئو  از جایی شروع می‌شود که بیشتر مردم از موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ و … برای پیدا کردن مطالب و یا محصول موردنیاز خود استفاده می‌کنند. اهمیت بهینه سازی وب سایت زمانی به اوج خود می‌رسد که بیشتر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجوی گوگل یا بینگ نگاه می‌کنند و در این صفحه به دنبال نیاز خود می گردند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف گوگل، شما باید در صفحه اول گوگل باشید.

بیشتر کاربران اینترنت مطالب خود را از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل و بینگ پیدا می‌کنند پس راه موفقیت و فروش محصولات رسیدن سئو و بهینه سازی سایت می‌باشد.

بهینه سازی سایت از لحاظ هزینه برای شما بسیار به صرفه از تبلیغ است چون شما به صورت طولانی مدت می تواند در چندین کلمه مختلف در صفحات گوگل بمانید و کاربران به شما مراجعه کنند در صورتی که تبلیغات فقط در بازه رمانی تعیین شده و هزینه سرف شده نمایش داده می شود.

هر وب سایتی یا کسب و کاری که وارد دنیای اینترنت شده است باید برای جذب مشتری و مخاطب تلاش نماید تا کسب و کار خود را به دیگرام معرفی کند پس همه کسب و کاره و وب سایت ها به سئو نیاز دارند.

تماس با تیم اس ام ام یار

تماس با اس ام ام یار